Chcete mlsat zdravě, belgická čokoláda s oříšky nebo ovocem vás uchvátí

Chcete mlsat zdravě, belgická čokoláda s oříšky nebo ovocem vás uchvátí

Belgická čokoláda v kombinaci s oříšky nebo ovocem je skutečný skvost, který se rozplývá na jazyku.

První belgická čokoláda

BIO čokoláda hořká 70% JARDINJejí začátky vedou až do 17. století, ale svoji popularitu získala až mnohem později. Úplně první kousky čokolády si vychutnávaly především vyšší společenské vrstvy, které si ji mohly dovolit zakoupit. Zhruba až od roku 1900 pronikla do běžných domácností a k pracujícímu lidu. V dnešní době je naštěstí tato pochutina dostupná všem a to ještě v mnoha různém provedení. V kombinaci s oříšky nebo ovocem rozhodně nemá čokoláda konkurenci.

Bílá, hořká nebo mléčná čokoláda

Každý si skutečně může vybrat svoji oblíbenou nejen barvu, ale i chuť. Čas od času je povoleno si zamlsat a dokonce i zdravě, pokud si vybereme vysoce kvalitní čokoládu.  A když zvolíme tento lahodný skvost v kombinaci ovoce, tak rozhodně chybu neuděláme. Trh v dnešní době nabízí poměrně dost širokou nabídku i v této oblasti a tak můžeme ochutnat jahody, višně, brusinky, maliny, banán a mnohé další známé i neznámé druhy. Některé z nich dokonce upoutají svým vzhledem, že se sbíhají sliny ještě dřív, než se kousek maliny v bílé čokoládě dotkne našich chuťových pohárků.

Ovoce je dobré, ale na ořechy zkrátka nemá

Je pravdou, že ne každý má rád čokoládu v kombinaci s ovocem. Zajímavá rozhodně bude oříšková verze.

ořísky v belgické čokoládě,Nikdo nebude ochuzený o výběr barvy nebo chuti a rovněž o široký sortiment. Na řadu přichází milovníci ořechů.

Každý má rád něco jiného a mnohdy se zamilujeme do originálního provedení v kombinaci ořísky v belgické čokoládě, jindy dáme přednost mandličkám, ovšem chybu neuděláme ani s kešu ořechy.

Samozřejmě někdo zase nemá moc rád změnu a tak klasika, jak ji známe ze Studentské směsi, je běžně dostupná. Mimochodem, ale za vyzkoušení stojí i vlašské ořechy, které jsou obaleny výbornou belgickou čokoládou.

Internetový obchod Plody Slunce, nabízí mnoho lákavých pochoutek

Navíc je to skvělá motivace i na dárek. Milovníci zdravé výživy mohou vybrat dárkové balení kávy, které bude zajímavým dárkem pro oslavence.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *