Čokoláda je skvělý zdroj dobré nálady

Čokoláda je skvělý zdroj dobré nálady

Čokoláda vždycky patřila mezi nejoblíbenější pochutiny

Každý si snadno našel tu svoji oblíbenou značku, barvu nebo i příchuť. Nemůže se jí upřít její lahodná chuť, která uspokojí naše chuťové pohárky. Jen je třeba věnovat pozornost správnému výběru.

Ne každá čokoláda je dobrou čokoládou

Pokud si chceme skutečně vychutnat tu správnou čokoládovou chuť, která zanechá ještě dlouho pocit blaha, tak ji rozhodně nesmíme hledat mezi nejlevnějším sortimentem.

Kvalitní čokoláda je o úplně jiné sonátě

Sampaka mléčná čokoláda Gin&tonic Za kvalitu si zkrátka musíme připlatit a to platí samozřejmě i u zdravě zpracované čokolády, která má úplně jinou chuť. Aby ne, vždyť její výroba je poměrně složitá a než se dostane k nám na stůl v lákavém obalu, tak to trvá pěknou dobu.

Nic méně, pokud si nechceme zdravotně ublížit, je nutné, aby obal ukrýval čokoládový poklad, který bude mít více než 70 % kakaové složky. Je pravdou, že není tolik sladká, spíš vyniká lahodnou hořkou, ovšem zároveň jemnou chutí. Samozřejmě je dobré jí konzumovat v rozumné míře, což platí u všech potravin.

Pozitivní účinky čokolády na náš organismus

Kvalitně zpracovaná čokoláda je víc, než jen pamlsek. Nemusíme se obávat, že by nám třeba řádek nestačil, dokonce i takové množství uspokojí naše tělo.

Má totiž skvělé povzbuzující a stimulující účinky. Za to rozhodně mohou následující látky, jako jsou anandamid, arginin, dopamin a mnohé další, známé také jako hormony lásky a štěstí.

Zastoupení hořčíku má své opodstatnění a hraje důležitou úlohu při nervové a svalové relaxaci.

Čokoláda, dárek, který nikdy nezklame

Nebudeme si nalhávat, že někdy vybrat vhodný dárek nebo malou pozornost je skutečně nadlidský úkol.

Pokud navštívíme obchod Le Chocolat tak rozhodně chybu neuděláme

jelikož zde se zaměřují na skutečnou kvalitu nejen samotné čokolády, ale i jejích přísad. Jen správná volba a kombinace ořechů či ovoce ve spojení s kvalitní čokoládou přinese zážitek, který nemá ani slov.

Navíc, když si zboží objednáme z e-shopu, tak nás při prvním nákupu čeká rovnou dárek v podobě slevy. 100,- Kč můžeme investovat do zakoupení kvalitních čokoládových bonbónů, které jen tak na trhu neuvidíme.
Chybu rozhodně neuděláme ani výběrem dárkové sady, která je vhodně sestavená jak pro muže, tak ženy.

 Le Chocolat horká čokoláda z Madagaskaru s 67% kakaaA ještě závěrem tip pro hospodyňky

Kupte si Le Chocolat horkou čokoládu z Madagaskaru s  67% kakaa .

Její příprava je velice snadná.

Není větší kouzlo, než které poskytne pravá belgická čokoláda.

Pak můžete snadno oslnit svoji návštěvu s exkluzivním nápojem.

 

 

Jeden komentář u “Čokoláda je skvělý zdroj dobré nálady”

  1. Roman napsal:

    Opravdu není čokoláda jako čokoláda. Já mám nejraději hořkou. Hořká čokoláda je navíc plná látek, které kladně působí na lidské zdraví. Vyrábí se z kakaových bobů, které patří mezi nejvýznamnější zdroj antioxidantů na světě. Navíc i klinické studie potvrzují, že hořká čokoláda může mít velmi dobré účinky na zdraví lidí a například snížit riziko vzniku onemocnění srdce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *