Vůně lékořice mě vždycky připomíná dětství a babičku

Vůně lékořice mě vždycky připomíná dětství a babičku

V dnešní době trh nabízí mnoho lákavých pochutin

O tak velké nabídce, která je v regálech obchodních domů nebo obchůdků, by se našim babičkám jen mohlo zdát. Přesto jsou potraviny a laskominy, které zůstaly dochované do dnešního dne. Možná není složení stejné, jako kdysi bývalo, ale podoba, chuť i vůně nás rázem přenesou do dob našeho dětství.

Když jsme jezdili na prázdniny k prarodičům, tak jsme chodili potají ujídat pendreky

Dlouhé, černé s vůní lékořice, ty dokázaly pěkně podráždit naše chuťové pohárky.

Lékořicové pendrekyJe pravdou, že moc sladkostí v této době nebylo, ale přesto jsme si je vždycky vychutnali. Mnohem později začaly pendreky měnit svoji barvu na červenou, zelenou, oranžovou a mnohé další.

Dokonce jejich chuť zaznamenala velký pokrok, kdy se lékořice vytratila, ale nahradila jí vůně ovocných přísad.

Obliba ovocných dlouhých tyček získala nejedno ocenění a to nejen u dětské generace, ale i u dospělých jedinců.

Výrobce nezůstali pouze u jednobarevných variací, nabídku rozšířili o dvoubarevné pendreky s různými chutěmi.
Překvapili i krátkým tvarem, tudíž zakoupený sáček se snadno vejde do kapsy nebo kabelky a dá se tak nerušeně mlsat. Modernizovaný dnešní svět nabízí mnohem více.

Lékořicové pendreky si můžete koupit v  e-shopu CukrovinkyNej.cz

Už jen při nabídce se vybavuje ta chuť a pohárky se začínají tak trochu bouřit. Online obchody nabízí nejen možnost velkého výběru pendreků, ale zároveň i ostatních cukrovinek, tak proč nevyužít tyto moderní možnosti a nenechat si zásilku zaslat až domů.

Chcete být originální?

Věděli jste, že z drobně nakrájených pendrekových tyček můžete vytvořit i dekoraci na cukroví nebo dortíky, poháry nebo různé sladké překvapení. Jednoduchá dekorace bude chutnat každému a navíc velmi pěkně vypadá.

Oříšky v čokoládě,Lidé jsou kolem nás různí a také i jejich chutě, někomu se zrovna nezamlouvají ovocné nebo lékořicové pendreky.

Nevadí, máte možnost si pochutnat na mandlích nebo mlsat ořechy v čokoládě, které nabízí také neodolatelnou chuť.

Nemluvě o mrazem sušených malinách nebo švestkách. Kdo jednou vyzkouší, tak v příští objednávce toto balení nebude chybět.

Už jste se setkali se značkou Pedro?

Někdo je dokonce na ní doslova odchovaný. Malé růžové a voňavé žvýkačky Pedro, které ukrývaly nějaký příběh a později tetování, byly naprosto nepřekonatelné ve velikosti bublin. Jen při pohledu na klučinu v sombreru, který se na nás směje z úvodního obalu, se ve vzpomínkách vybaví soutěž o tu největší vyfouklou bublinu, která se pak při prasknutí rozprostřela po celém nose a bradě. Nyní Pedro nabízí mnohem víc, lízátka, želé bonbony, lipo a další laskominy. Inu legenda se vrací.

Kupte si pendreky, oříšky v čokládě... v CukrovinkyNej.cz

Zkuste i vy se ponořit do sladké romantiky a vychutnat si chvíle pohody s ovocnou, lékořicovou, čokoládovou nebo ořechovou příchutí. Rozhodně nebudete litovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *