Moje začátky s cvičením a fitness

Moje začátky s cvičením a fitness

Tímto článek bych chtěla namotivovat ostatní ženy ve středním věku, které podobně jako já v minulosti spadly do určitého stereotypu a přemýšlely nad změnou, která ale nepřijde ve většině případů sama, nýbrž si ji musíme zasloužit.

Jako máma odrostlejších již samostatných dětí, které ale ještě žily s námi a manželka, která byla v manželství nespokojená jsem chtěla změnu a myslela si, že přijde sama. Dlouhé hodiny jsem na gauči přemýšlela, proč se pořád nic nemění, když tolik chci. Nechtěla jsem vylézt ze své komfortní zóny a když mě kamarádka lákal do fitness centra, tak jsem si okamžitě odmítla, protože bych si tam připadala hloupě. Nakonec jsem se ale jednoho večera rozhodla, že půjdu do všeho, co by mi mohlo se změnou pomoci a mimo jiné se vrhla i na fitness a posilování– první hodiny a dny byly pro mě docela nepříjemné, ale řekla jsem si, že to vydržím a po cca půl roce pravidelného cvičení jsem začala vidět výraznější změny k lepšímu. Stejně tak jsem začala používat těžší a těžší činky, seznámila se s novými lidmi a cvičení šlo najednou tak nějak samo a dokonce jsem do fitka začala chodit ráda.

Nakonec jsem se tam i seznámila s mou nynější láskou- mužem, který po nevydařeném vztahu začal taky zvedat činky. Fitko mi vydrželo- poslední dobou tam chodím ráda a vždy se s novými kamarádkami zasměju a přitom si zacvičím. Taková naše odpoledn kávička, ale bez kávičky a se cvičením. Takže všem ženám, které přemýšlí nad začátkem cvičení a zdravějšího životního stylu můžu jen poradit- běžte jednoznačně do toho.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *