Díky operativnímu leasingu vám odpadnou starosti s provozem vozidla

Díky operativnímu leasingu vám odpadnou starosti s provozem vozidla

Máte v úmyslu pořídit si nový automobil, ale odrazují vás provozní náklady spojené s řešením nenadálých situací? V takovém případě je pro vás operativní leasing to pravé. Jednou vaší starostí bude doplňování paliva.

V čem se liší operativní leasing od běžného spotřebitelského úvěru?

Auto na splátky většinou vyžaduje několikatisícovou akontaci a zdlouhavé vyřízení půjčky, neboť je třeba doložit výpis z bankovního účtu, potvrzení o příjmech atd. Přibudou vám starosti týkající se zřízení povinného ručení a havarijního pojištění, servis a výměna pneumatik bude plně ve vaší režii. Nevyhnete se ani následnému prodeji vozu, jenž ztratil na své hodnotě.

Nechcete si tyto potíže odpustit?

Operativní leasing oproti tomu nevyžaduje počáteční investici, v ceně máte veškerá pojištění vozu, neřešíte jeho prodej, a navíc každé 2 roky můžete jezdit v novém autě. To už zní lépe, ale jde to ještě výhodněji…

Staňte se členem klubu

Na stránkách www.driveto.cz se dozvíte, že pořízení auta na leasing přes tuto službu je doslova hračkou. Jaké výhody budete čerpat navíc ve srovnání s operativním leasingem? V prvé řadě si stanovíte dobu pronájmu automobilu sami, proto nemusíte čekat několik let na jeho výměnu.

Pořízení auta přes DrivetoKLUB běží jako na drátkách. Již třetí den od podpisu smlouvy můžete odjet v novém voze. Můžete si být jisti, že kromě pojištění máte v ceně také kompletní servis a výměnu pneumatik. Jaké doklady budete potřebovat? Stačí vám pouze občanský a řidičský průkaz.

Operativní leasing přes Driveto

Užívejte auto bez potíží

Patříte mezi lidi, kteří jsou velmi pracovně i časově vytíženi, a proto touží po bezproblémovém provozu svého vozidla? Vašemu životnímu stylu bude zcela odpovídat operativní leasing s klubem Driveto, díky němuž je třeba pro získání vozu udělat pouze pár kroků.

Jakmile máte auto vybrané, budete kontaktováni odpovědným pracovníkem, který s vámi domluví vše podstatné. Po podpisu smlouvy a uhrazení startovacího poplatku, což je jednorázová platba zajišťující, že všechny starosti s provozem automobilu za vás obstará daná společnost, nejpozději do 3 dnů odjíždíte. V případě jakékoliv změny můžete vůz kdykoliv vrátit, počítá se s jeho běžným opotřebením.

Proč se rozhodnout pro Driveto?

Tato služba je mnohem výhodnější než klasická půjčka na auto. Čeká na vás více jak 4000 nabídek operativního leasingu z celého trhu, jejichž vyřízením vás Driveto hladce provede. Dlouhodobá spolupráce s prověřenými leasingovými společnostmi dovoluje nabízet vozy za ty nejvýhodnější ceny.

Navíc máte každý měsíc jasno, jaké náklady vás čekají. I u této služby platí, že si firmy mohou dát splátky týkající se operativního leasingu do nákladů.pořízení auta na leasing přes Driveto

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *