Síla přírodní léčby v ověřených přírodních produktech Terezia

Síla přírodní léčby v ověřených přírodních produktech Terezia

Rodinná společnost Terezia má skvělé výsledky ve výrobě přírodních produktů

 

Terezia výroba přírodních produktůZa velmi úspěšným projektem, výrobou čistě přírodních produktů a doplňků stravy stojí životní příběh ženy, která se rozhodla bojovat proti nepřízni osudu. Její zdravotní stav ji ovlivnil natolik, že díky tomu v dnešní době může předávat získané zkušenosti ostatním uživatelům.
Zdravotní problémy řeší každý z nás a to v každém ročním období.

Proč nevyzkoušet přírodní produkty Terezia

Některé z nich nám mohou skutečně pomoci od problémů, zmírnit bolesti nebo agresivní působení nemoci. Výrobky lze využít jako prevenci a umožnit nám tak být připraveni na přicházející období virového onemocnění.

Děti jsou velmi náchylné k nemocem

Batolecí věk znamená určité riziko příchozího onemocnění. Děti přestávají trávit čas s rodiči a začínají se zapojovat do kolektivu ostatních dětí. Jsou náchylnější k infekcím, což je naprosto pochopitelné, protože se teprve začíná vytvářet jejich imunitní systém.

Společnost Terezia Company přináší řešení.

Vyzkoušejte pro děti Hlíváček sirup s hlívou, rakytníkem a višní

Především se jedná o čistě přírodní produkt, kde je základem hlíva ústřičná a rakytník. Hlíváček je navíc ochucený višní, která dodává sirupu vůni a specifickou višňovou chuť. Jako obměnu lze podávat sirup s příchutí hrušky.


Kombinace přírodních látek je schválena Českou pediatrickou společností a má skvělé výsledky pro podporu dětí již od 1 roku.

Starší děti mohou ochutnat ovocné želatinové bonbony, které obsahují navíc 9 aktivních vitamínů a jsou plné ovocné šťávy.

Rakytníček multivitaminové želatinky s rakytníkem – mořský svět nebo džungle zakoupíte ve tvaru zvířátek a děti je doslova milují.

 

Přírodní produkty si můžete objednat přes internet v e-shopu Terezia.

Jako dárek můžete zakoupit dárkové poukázky, které mohou posloužit jako příjemný dárek pro nejbližší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *