Superpotraviny jsou cestou k vašemu zdraví

Superpotraviny jsou cestou k vašemu zdraví

Takzvané superfoods je zásobárnou významného množství živin, vitamínů, minerálů, aminokyselin, enzymů, vlákniny, antioxidantů atd. To už je samo o sobě zárukou, že konzumací superpotravin děláme něco pro své zdraví. O jaké potraviny se jedná, a v čem tkví jejich účinek?

Zásobárna energie

Výše zmiňované složky nejen, že mají pozitivní vliv na naše zdraví, nýbrž jsou bohatým zdrojem energie. Nezanedbatelné je též jejich antioxidační působení, jež zpomaluje proces stárnutí a posiluje imunitní systém. Superpotraviny zpravidla rostlinného původu pocházejí ze všech koutů světa. Tyto rostliny často rostou v nehostinných oblastech. K přežití si v sobě uchovávají řadu nutričně bohatých látek. Právě z tohoto důvodu jsou po staletí používané v lidovém léčitelství.

Moringa olejodárná

Ashwagandha a moringa umí zázraky

Potřebujete posílit koncentraci, snížit napětí a stres a celkově stimulovat mozkové funkce? Dopřejte si výživu pro mozek neboli brainfood, jehož zástupcem je ashwagandha, pod českými názvy známá jako indický ženšen či vitánie snodárná. Podobnou službu vám prokáže moringa olejodárná, mezi jejíž účinky patří též snížení vysoké hladiny cukru v krvi a podpora kardiovaskulárních funkcí.

Namixujte si to

Ne každému vyhovuje konzumovat každou superpotravinu zvlášť. Co byste řekli odborně namíchanému mixu, který bude zaměřený na konkrétní oblast zdraví? Nemusíte si pak dělat starosti s hledáním informací a superpotravin na imunitu, mozkovou činnost, získání energie, potlačení stresové zátěže či mladistvý vzhled. Jednotlivé ingredience jsou přesně namíchány v 250 g balíčku, v němž budete marně hledat ovesné vločky, jež běžně zabírají většinu rádoby zdraví prospěšných produktů. V superpotravinových mixech se nacházejí pouze rozmleté superpotraviny, které jsou navíc v prémiové BIO kvalitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *