Vitamíny, které pomohou při hubnutí

Vitamíny, které pomohou při hubnutí

Příroda jako taková je nejvzácnější zdroj životně důležitých vitamínů

Vitamíny jsou látky, které potřebujeme nezbytně k našemu životu. Nemusíme je vždycky kupovat v lékárně, existují i jiné možnosti. Prodej doplňků stravy je ohromný byznys. Tady nejde o to, aby vám pomáhali ke zdraví, ale aby byl co největší kšeft a také, aby se toho hodně prodalo.

Studie zjistili, že vyšší obsah vitamínů A, C a E, napomáhají k předcházení chorob, ale to neznamená tabletky, ve kterých jsou tyto vitamíny obsaženy, zároveň pomáhají. Tohle dokonale zvládnete i bez tablet.
Ptáte se asi jak, je to jednoduché, stačí čerstvé ovoce, které koupíte v obchodě.

Ovoce a zelenina

Jsou základním zdrojem vitamínů, a to téměř všech. Když si to rozdělíme a podíváme se na jednotlivé druhy, tak například jablka pomáhají mimo jiné i k dobrému zažívání a mají spoustu vitamínů. Banány jsou vhodné zase na nervové problémy nebo psychické, jak kdo chce.

Tropické ovoce v podobě mandarinek, pomerančů, ale i ananasu a spousty dalších, tak tyhle mají extrémní množství vitamínů. Je to v podstatě proto, že rostou v jiném podnebí, než je to naše.
Ovšem takový černý rybíz zase tolik vitamínu C nemá, ale zase obsahuje bioflavonoidy a vlákninu. Existuje ale možnost a důvod, kdy si tabletky koupit. Nezapomínejte i na vitamin B.

Obvykle to bývá, když je člověk nějak chronicky nemocný, například astmatik, případně když má nedostatek vitamínů, dále je možnost užívat tabletky v těhotenství, či naopak v přechodu a tak dále. Obecně se může říct, že koupě tabletek není nic špatného, za co by se muselo pranýřovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *