Vyzkoušeli jste již wellness pobyt pro dva nebo jiný wellness?

Vyzkoušeli jste již wellness pobyt pro dva nebo jiný wellness?

Co vlastně slovo wellness znamená?

Již samotný výraz v nás vzbuzuje příjemný pocit a vyhlídku na odpočinek.

Definice slova wellness je: soulad mysli, duše a těla

Wellness pobyt pro dva

Jde tedy o jakousi proceduru, díky které člověk získá psychickou pohodu a nabere nové síly.

K tomuto stavu však nedojde za pomocí medicinských prostředků, ale díky příjemným kúrám.

Takové služby jsou nabízeny v různých lázních, centrech nebo hotelech.

Lidé čím dál častěji vyhledávají ubytování s wellness pobytem

Moc dobře vědí, že tělo si zaslouží odpočinek a relax.  

Wellness procedury obsahují širokou škálu služeb, například různé druhy masáží, fitness, vířivku, saunu, parní lázně, aromaerapie apod.

Wellness pobyt pro dva snadno najdete napříč celou republikou

Hotely a penziony poskytují různé wellness balíčky, které jsou zaměřeny na celkovou regeneraci. I na Táborsku najdete wellness pobyty, stačí si zajistit ubytování jižní Čechy

Například v horských hotelech je velmi často k dispozici veřejný bazén, sauna, masáže ) nebo na pobyt pro dva ( součástí je velmi často privátní wellness – vířivá vana, partnerská masáž apod.)
Jelikož se takto zaměřené pobyty stávají u klientů čím dál oblíbenější, wellness centrum je velmi často součástí ubytovacího zařízení nebo se nachází nedaleko.

Wellness služby

Jedním z hotelů, které wellness pobyt pro dva nabízí je i Hotel Diana, který leží nedaleko Velkých Losin.

Tohle ubytovací zařízení se nachází nejen v krásném a klidném prostředí Jeseníků, ale poskytuje i komfortní ubytování a komplexní služby: bazén, whirpool, relaxační procedury, squash a fitness. Osobně jsem zde strávila tři dny plné horských túr a relaxační kúry mi po celém dni přišly opravdu vhod.

Zvlášť příjemný je bazén, jehož součástí je i whirpool  s výhledem do kouzelné přírody.

Pro náročnější klientelu je vhodný Hotel Horal ve Velkých Karlovicích, v samém srdci Beskyd.

Resort nabízí luxusní ubytování a spoustu zajímavých služeb: hostům je k dispozici sjezdovka, golfové hřiště a relaxační centrum, jehož součástí jsou termální bazény, saunový svět, kardio fitness a různé masáže a procedury. Když jsem tento hotel navštívila poprvé, překvapil mě jeho honosný vzhled a nadměrné pohodlí. Wellness služby byly opravdu na vysoké úrovni, ale jelikož se jedná o luxusnější ubytovací zařízení, člověk si musí připlatit.

Dnešní uspěchaná doba způsobuje u spousty lidí stres a velmi často se stává, že velká psychická zátěž pak negativně ovlivňuje naše zdraví.

Proto je důležité umět vypnout a relaxovat. Wellness pobyt dodá sílu nejen vašemu tělu, ale i duši. Udělejte pro sebe něco hezkého a nechte se hýčkat. Vaše tělo vám tuto péči vrátí ve formě psychické i fyzické pohody.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *