Zhubněte s ketodietou Ketofit!

Zhubněte s ketodietou Ketofit!

Nasadili jste si ketodietu? Její autoři tvrdí, že s ní zhubnete s energií a úsměvem. To je ideál, nemyslíte?

Proteinová ketodieta dieta je založená na konzumaci, jak jinak, pokrmů bohatých na proteiny. Víte ale, jak je připravit?

Ketodieta Ketofit

S příznivými ohlasy ze strany uživatelek se setkává především ketodieta Ketofit, jež byla vytvořena českými odborníky na stravu pro vrcholové sportovce. Ti svůj jídelníček musí hlídat jako ostříž, doslova každý gram nadváhy se u nich projevuje na snížené výkonnosti. A podobně jako šampioni se můžete stravovat i vy. A očekávat samozřejmě můžete srovnatelné výsledky. Když to zkrátka zabírá na sportovce, proč by to nemělo zabrat na vás, že?

Princip ketodiety

Princip každé úspěšné diety je v podstatě logický a prostý. Energetický výdej musí být větší než energetický příjem. Toho lze dosáhnout třemi způsoby. Buď zvýšíte svůj energetický výdej, nebo snížíte energetický příjem. Nebo nasadíte ketodietu. Dietu, které se také říká bílkovinná či proteinová.

Vyměňte sacharidy za ketolátky

Ketóza není pro lidský organismus ničím neznámým. Naopak. Dochází k ní, když se nám dostává dostatečného množství proteinů na úkor sacharidů. Díky tomu se štěpením tukových tkání vytvářejí tzv. ketolátky, které jsou schopny plně nahradit sacharidy, které bývají označovány jako hlavní zdroj energie. Podaří-li se vám tedy laicky řečeno těmito ketolátkami nahradit sacharidy, nejenže budete energičtí a k tomu i hubnout.

Správná a vyvážená strava

Klíčem k úspěchu každé diety je správná a vyvážená strava. Té obzvláště v případě ketodiety není snadné dosáhnout, aniž byste nebyli ochuzeni o nezbytné vitamíny a minerály. V tomto ohledu jsou zárukou úspěchu produkty Ketofix. ať již se jedná o proteinové koktejly, polévky, tyčinky, kaše, pečivo, těstoviny, smoothie, ale třeba i proteinové omelety a dezerty. Produkty Ketofix jsou chutné, nutričně vyvážené a plné bílkovin, vitamínů a minerálů nezbytných při cestě nejenom za štíhlejším postavou, ale za zdravím obecně. Tak to vyzkoušejte!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *