Mojra - psychologická poradna online

Mojra - psychologická poradna online
Děti ANO
Dospělí ANO
Telefon, e-mail, skype konzultace
Dárkový poukaz ANO
E-SHOP ANO

Popis

Mojra.cz je první ONLINE psychologickou poradnou v České republice, která poskytuje psychologické poradentství pro jednotlivce, páry či skupiny.

Jestliže jste se ocitli v těžké životní situaci, máte deprese, nebo jiný problém, který chcete neodkladně řešit, je Mojra.cz tou nejlepší volbou. Není nic důležitějšího než psychická pohoda – díky online psychologické poradně můžete své potíže vyřešit ještě dnes a z pohodlí vašeho domova.

Cílem poradny je zpřístupnit psychologické služby veřejnosti. Online psychologická poradna Mojra.cz se zaměřuje na pomoc lidem v rámci České republiky, Slovenska, či Čechům žijícím v zahraničí.

Jakými psychickými problémy se zabýváme

Psychologové online poradny Mojra.cz vám pomohou zbavit se stresu, napětí, úzkosti, strachu a obav, závislosti, nízkého sebevědomí, ostychu v mezilidských vztazích a problémů s komunikací. Dále se na ně můžete obrátit při řešení osobnostních problémů, výchovných problémů dětí, problémů ve škole a šikany. Pomůžou vám s pracovním vyhořením, partnerskou a manželskou krizí, nebo také pokud prožijete náhlou ztrátu či smrt někoho blízkého.

Výhody online poradenství

– Pomoc psychologa je dosažitelná odkudkoliv
– Krátké objednací lhůty
– Konzultace od pondělí do neděle i v odpoledních/večerních hodinách
– Velký výběr odborníků z různých oblastí psychologie
– 100% diskrétnost a anonymita

Jaké produkty nabízíme

1. Hovorová konzultace
Terapie s psychologem je vedena formou telefonního hovoru nebo videohovoru přes Skype, Viber, WhatsApp. Na výběr máte tři balíčky konzultací – 30minut, 60minut, 90 minut, nebo dva balíčky komplexní péče, které jsou složeny jak z hovorových, tak emailových konzultací. Osvědčenou metodou je konzultace pomocí programu Skype, psychologa vidíte přes webkameru, avšak vy sami se nemusíte nechat vidět.

2. Emailová konzultace
Nejrychlejší forma terapie pro ty, kteří se stydí s psychologem hovořit a raději se chtějí ze svých problémů vypsat. Na výběr máte opět tři balíčky konzultací – 1x email, 3x email, nebo celoměsíční.

3. Dárkové poukazy
Na všechny typy konzultací si také můžete zakoupit dárkový poukaz. Ten může sloužit jako vhodný dárek pro vaše blízké, kteří se sami neumí odhodlat své problémy řešit. Darujete jim tak v podstatě prostředek, jak dosáhnout psychické pohody např. po těžkém rozchodu, smrti někoho z rodiny apod.

Doplňující informace

Na služby psychologické poradny Mojra můžete využít poukazy ze zaměstnaneckých benefitů

Hodně Čechů žije i v zahraničí.

Také oni mohou potřebovat pomoc psychologa, které se jim nedostane z jednoho prostého důvodu – jazyková bariéra.

Právě proto Mojra.cz funguje online.

Mojra.cz čas návštěvy psychologa zkrátí na polovinu. .Nemusíte totiž nikam jezdit, nemusíte trávit zbytečný čas navíc v autě, či v hromadné dopravě. Mojra.cz Vám proto nabízí odpolední termíny.

Snažíme se vyjít vstříc i maminkám na rodičovské dovolené, kterým nemá kdo pohlídat děti, či lidem, kteří prostě jen nechtějí, aby o jejich návštěvách u psychologa kdokoliv věděl.

Mojra.cz přijde za Vámi a pomůže Vám tento prvotní stud a strach překonat.

Chci si domluvit online psychologa

Celá ČR
+420 731 226 690